Error 404, które znajdziesz w swoich e-papierosach

Ahh, miałem trochę wolnego, co spożytkowałem na małą aktywność fizyczną i ogólny reset , ale teraz już nadeszła pora na powrót do normalności. Tematem na dziś, którym chciałbym zwrócić Waszą uwagę, są popularne errory na ekranach waszych boxów. Co oznaczają i jak je można rozwiązać? Dowiecie się tego tutaj!

No Atomizer 

Pojawia się gdy urządzenie nie może wykryć parownika.

Rozwiązanie:

Weź swojego tanka, drippera albo cokolwiek, czego używasz. Pęsetą albo szpilką lekko podważ pin. Rób to delikatnie, ponieważ może wypaść. Niektóre parowniki mają pin, który się wykręca (ma on takie przecięcie). Możesz do tego użyć śrubokrętu albo monety i wykonując to, nie zapominaj o staranności- musisz być uważny!

Battery Low

Ukazuje się na ekranie, kiedy baterie mają poniżej 3.1V.

Rozwiązanie:

Do takich rzeczy potrzeba nam specjalnych ładowarek, które zregenerują nasze baterie i przywrócą im normalne napięcie. Generalnie jest to niebezpieczne dopiero wtedy, jeżeli napięcie baterii spadnie naprawdę nisko. W takim wypadku najlepiej zainwestować w nowe, aby zapewnić sobie pewne poczucie bezpieczeństwa w użytkowaniu naszego sprzętu. Powiedzmy sobie szczerze, bo bez odpowiedniego napięcia w baterii , wapowanie staje się uciążliwe,a wręcz męczące i mówię to z własnego doświadczenia.

Atomizer Low

Taka informacja pokazuje się, kiedy w naszym parowniku grzałka ma za niską oporność. Zarówno dla drutów oporowych i bezoporowych jak i dla każdego urządzenia są to różne, specyficzne wartości. Można też nazwać „start od”:

Evic mini: VT mode – 0.05Ω – 1.0Ω lub VW mode – 0.10Ω – 3.5Ω
Wismec RX200: VW mode – 0.10Ω lub TC mode – 0.05Ω
X Cube 2: VM mode – 0.10Ω lub TC mode 0.06Ω – 3.0Ω

Widać tą zależność, prawda?

Rozwiązanie:

Najprostsza odpowiedź: kup nową grzałkę lub zrób ją.

Atomizer Short

Nasza elektronika ostrzega nas, że gdzieś występuje zwarcie.

Rozwiązanie:

Sprawdź atomizer na innym urządzeniu lub zrób nową grzałkę. Jeżeli Ci się nie uda, najlepiej oddać urządzenie na gwarancję lub do naprawy. Osobiście dwa razy przytrafił mi się taki błąd i nigdy się z tym nie bawiłem tylko od razu kierowałem się do sklepu, gdzie nabyłem atomizer.

Device too hot

Przekroczyłeś zabezpieczenie fabryczne, które było ustawione do umownej temperatury. Dla przykładu to zabezpieczenie w RX200 wynosi do 70ºC.

Rozwiązanie:

Poczekaj, aż twój box ochłonie (daj mu 10 – 15 minut przerwy).

Temp Protection

Informacja, która ukazuje się w trybie TC. Oznacza ona, że przekroczyłeś temperaturę grzałki, którą sobie ustawiłeś.

Rozwiązanie:

Zaczekaj i daj ochłonąć tym razem grzałce.

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *